#1 2013-06-09 17:14:30

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Walki

http://www.tapeta-pieklo-walka-smokow-niebo.na-pulpit.com/zdjecia/pieklo-walka-smokow-niebo.jpeg

Oto kamienny dziedziniec w centrum naszej wioski gdzie odbywają się walki na smokach. Jeźdźcy i ich bestie walczą tylko dla treningu, nie zadają sobie poważnych, ani śmiertelnych obrażeń. Jeźdźcy (czyli my - nasze imiona to loginy ) dysponują magią i mieczem, a smoki walczą w zależności od poziomu. Dorób w profilu swojego smoka rubrykę ,,Poziom'' i zmieniaj go po określonych liczbach walk. Jeśli chcesz wyzwać kogoś na pojedynek, zrób to tutaj. Gracze walczą poprzez pisanie krótkich postów. Ataki w walce mogą być max. 4, a ilość obrażeń max. 10.

Regulamin walk:
1. Nie zadajemy śmiertelnych ani poważnych obrażeń.
2. Nie jesteśmy agresywni wobec przeciwnika.
3. Stosujemy taktykę adekwatną do umiejętności smoka.
4. Smok nie może walczyć ze smokiem słabszym od siebie.
5. Nie piszemy w wątku walk czegoś typu: ,,Uderzyłam go zaklęciem tak silnym, że zemdlał, a mój smok zagryzł smoka przeciwnika''. Nie stosujemy agresywnych ataków, używamy sposobów ataków uściślonych poniżej.

Sposoby ataków:
Poziom 1 - (z tym poziomem zaczyna każdy smok) zadrapanie
Poziom 2 - (można go uzyskać po 2 walkach) ugryzienie
Poziom 3 - (po 4 walkach) wykorzystanie swojej magicznej mocy
Poziom 4 - (po 6 walkach) uderzenie ogonem
Poziom 5 - (po 8 walkach) cios ogniem z oddechu
Poziom 6 - (po 10 walkach) atak specjalny

Walki z potężnym przeciwnikiem:

Hahah, nie mogłam się powstrzymać - przeciwnikiem będzie... ktos XD za którego będę pisać ja XD. Piszemy przebieg walki, ale stosujemy się do regulaminu. Smok musi być na poziomie 6 w walce i posiadać smoczą zbroję, natomiast jeździec musi mieć zbroję ,,normalną'' .


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.benedictus.pun.pl www.be-a-vet.pun.pl www.pokecenter.pun.pl www.supernaruto.pun.pl www.elliteofdestiny.pun.pl