#1 2013-06-09 17:23:33

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Wyprawy

Wyprawy są kolejną opcją szkolenia. Smok może znaleźć na wyprawie interesujące przedmioty, mogą być drogocenne, np. srebro, a nawet klejnoty, mogą być też magiczne. Z wypraw największą korzyść wynosi opiekun . Jak wysłać smoka na wyprawę? Wybieramy jedno miejsce (z zamieszczonych poniżej) i piszemy w poście: Wysyłam smoka [Imię smoka] na wyprawę na/w [Wybrane Miejsce). Po jakimś czasie ja piszę raport w tym wątku z wyprawy twojego smoka. O tym, czy smok przyniesie coś z wyprawy decyduję ja.

http://www.tapeta-niebo-las-gwiazdy.na-pulpit.com/zdjecia/niebo-las-gwiazdy.jpeg

LAS ŚWIATEŁ I MROKU
Opis: To miejsce jest przepełnione magią - wręcz czuć magię na skórze. Nocą, miliony, a może miliardy gwiazd błyszczą na niebie jak niesamowite światła nie z tego świata. Te gwiazdy widać między drzewami doskonale. Natomiast w głębi lasu panuje mrok. Czarna, aksamitna ciemność. Od czasu do czasu rozświetla się ona delikatną poświata świetlików. Co mieszka w tym lesie i co można tam znaleźć? Przekonaj się sam!
Co można znaleźć: To zostało nieodkryte, ale niektórzy mówią, że są tam niezliczone pokłady srebra - cennej waluty.

http://www.widoczki.com/widoczki/2/wodospad-drzewa-skaly-zielen.jpeg

WODOSPAD CRISTAL BLUE
Opis: Krystalicznie czysta, na pozór zwykła woda tego wodospadu ma w sobie niesamowitą moc... W jej niebieskim, świetlistym odcieniu drzemie magia. Nie na darmo wodospad nazywa się Cristal Blue - jego wody mają leczniczą moc. Leczą wszystko - od trucizn, poprzez choroby do urazów. Tutaj smoki lubią się kąpać. Nieopodal wodospadu płynie rzeka Rath, znajdują się wapienne jaskinie wodne i gorące źródła, gdzie smok może popływać, zrelaksować się, czy choćby odbyć terapię.
Co można znaleźć: Najczęściej minerały i magiczne przedmioty, ale zdarza się też srebro.

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/126728_zloty-wodospad-zielone-skaly.jpg

WODOSPAD GOLDEN FALL
Opis: Bliźniaczy wodospad wodospadu Cristal Blue. Różnią się jedynie położeniem, otoczeniem i... barwą wody. Golden Fall jest niewątpliwie wyjątkowy, ponieważ jest złotym wodospadem. Znajduje się on w Słonecznej Dolinie. Jego wody kryją niezliczone skarby, które tylko wytrwały smok jest w stanie odszukać.
Co można znaleźć: Przede wszystkim złote monety i klejnoty.

http://instytutradosci.pl/wp-content/uploads/2012/11/zachod-slonca-dolina-gory.jpeg

SŁONECZNA DOLINA
Opis: Nikt jeszcze tam nie był. Bardzo mało smoków zapuszczało się w te tereny, a i te nie wróciły. Pozornie piękna, spokojna dolina jest zabójcza. Przyciąga swoim pięknem, omamia, przyprawia o zawrót głowy, by potem uwięzić i już nie wypuścić. Taka jest własnie Słoneczna Dolina. Czy warto wysłać smoka w to miejsce? Czy to tylko zgubna pułapka?
Co można znaleźć: Tego nikt nie wie...


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

#2 2013-06-14 19:21:34

 Daenerys

Smoczy Jeździec

Punktów :   

Re: Wyprawy

Wysyłam Firnen'a na wyprawę do Lasu Świateł i Mroku.


Budowa a co?

Offline

 

#3 2013-06-18 15:00:48

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Re: Wyprawy

Raport z wyprawy smoka Firnen - Las Świateł i Mroku
Zobaczyłaś Firnena, który szybował wysoko nad tobą. Przez chwilę przyzywałaś go w myślach, ale odpowiedziała ci cisza. Wzruszyłaś ramionami, po czym rozpaliłaś ognisko i przygotowałaś jedzenie. W końcu smok wylądował przed tobą ciężko dysząc. Widać było, że jest wykończony. Musiał po drodze z czymś albo kimś walczyć. Po chwili położył przed tobą srebro, przyniesione z wyprawy.
Co przyniósł smok:
100 szt. srebra
Wniosek z wyprawy:
Czy warto wysyłać smoka do takich miejsc? Jest wykończony, ale przyniósł srebro. Czy to nie za wysoka cena?


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

#4 2013-06-18 15:18:26

 Daenerys

Smoczy Jeździec

Punktów :   

Re: Wyprawy

Wysyłam Firnen'a na wyprawę do Wodospadu Cristal Blue


Budowa a co?

Offline

 

#5 2013-06-18 16:25:09

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Re: Wyprawy

Raport z wyprawy smoka Firnen - Wodospad Cristal Blue
Firnen z zawrotną prędkością pikował w dół. W ostatniej chwili skręcił i wylądował. Był w świetnym nastroju - i miał się z czego cieszyć! Z zadowoleniem złożył na ziemi przed tobą niesamowity przedmiot...
Co przyniósł smok:
Rzecz niespotykana w sklepiku! Błękitny Minerał - spytaj kogoś w wiosce, do czego służy.
Wniosek z wyprawy:
Firnen lubi pływać przy wodospadach, ponieważ często spotyka tam inne smoki - zwykle jest to Saphira, która udziela mu lekcji związanych z walką. Dla twojego smoka taka wyprawa jest więc bardzo korzystna!


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

#6 2013-06-18 17:27:42

 Daenerys

Smoczy Jeździec

Punktów :   

Re: Wyprawy

Ja Arya wysyłam mojego wiernego kompana Firnen'a na wyprawę do Wodospadu Golden Fall.


Budowa a co?

Offline

 

#7 2013-06-21 15:55:40

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Re: Wyprawy

Heh a ja arwena piszę raport twego wiernego kompana Firnen'a z wyprawy - Wodospad Golden Fall
Firnen przysiadł smutno na kamieniu. Ze zdziwieniem obserwowałaś jego ruchy. smok ziewnął, zadrżał i zwinął się w kłębek. Spytałaś go, co się stało i wytłumaczył, że stracił wszystko, co przyniósł z wyprawy i że udało mu się zachować tylko kilka złotych monet...
Co przyniósł smok:
8 Złotych Monet
Wniosek z wyprawy:
Być może ktoś w wiosce będzie wiedział, dlaczego Firnen stracił wszystkie przedmioty. Co kryje się w Wodospadzie Golden Fall? Pamiętaj, żeby spytać też o Błękitny Minerał - to cenny przedmiot...


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

#8 2013-06-21 16:56:45

 Daenerys

Smoczy Jeździec

Punktów :   

Re: Wyprawy

Ja Arya wysyłam mojego wiernego kompana Firnen'a na wyprawę do Wodospadu Golden Fall.


Budowa a co?

Offline

 

#9 2013-07-08 11:20:54

Arwena

Administrator, Mistrz Smoczych Jeźdźców

Punktów :   

Re: Wyprawy

Ja Arwena piszę raport z wyprawy twego smoka Firnen'a - Wodospad Golden Fall
Ze zniecierpliwieniem oczekiwałaś na powrót Firnen'a. Smok pojawił się nadzwyczaj szybko. Próbowałaś spytać go w myślach, dlaczego i tym razem niec nie przyniósł. Odpowiedział tylko, że źle się czuje i nie ma ochoty dłużej rozmawiać, a zaraz potem zamknął przed tobą umysł. Zaniepokojona, postanowiłaś wykorzystać Błękitny Minerał, żeby go uleczyć. ,,Tylko do czego on służy i jak go użyć?!'' - zastanawiałaś się.
Co przyniósł smok:
Firnen jest chory i nie miał sił żeby cokolwiek przynieść.
Wniosek z wyprawy:
Czy Wodospad Golden Fall jest niebezpieczny? Niektórzy mówią, że kryje się tam potężny potwór morski zwany Garruya.


O jejku, ludziu! Skoro już tu jesteś i czytasz mój podpis to na co czekasz? No już zmykaj, do rejestracji! Dołącz do nas już teraz!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokecenter.pun.pl www.be-a-vet.pun.pl www.supernaruto.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.100tzn.pun.pl